Bron:
NTvT oktober 2010; 117: 535
Opmerking:
Rubriek:
Samenvatting:
 

De kennistoets is hieronder als pdf-bestand te downloaden om vooraf de vragen te kunnen bestuderen. Het invullen en opsturen van de toets is voorbehouden aan abonnees en kan alleen online via de knop ´Kennistoets maken´ op de website. Na het inloggen komt de knop ‘Maak een kennistoets’ in beeld. Kies uit de lijst de kennistoets die u wilt maken. Een eventueel ´onvoldoende´ of gemiste kennistoets is via de lijst met nog beschikbare toetsen te maken.
De kennistoets van deze maand bestaat uit:
De vragen 1, 2, 3, bij het artikel van Broers DLM, Brands WG, Jongh A de, Willems DL. Patiënten met ongewone extractiewensen 1. Professionele standaard versus autonomie van patiënten.
De vragen 4, 5, 6, bij het artikel van Schulte PFJ, Brand HS. Bipolaire stoornissen en mondgezondheid. De vragen 7, 8, 9, bij het artikel van Renkema AAP, Dusseldorp JK, Middel B, Ren Y. Zwelling van de gingiva bij orthodontische behandeling met volledig vaste apparatuur.

De correcte stellingen en het resultaat van de toets zijn direct te zien. Inzenders die minstens 7 van de 9 stellingen correct hebben gekozen, ontvangen per e-mail een op naam gesteld certificaat.

Prelum Uitgever