Inloggen voor de kennistoets www.ntvt.nl/inloggen/index.asp
De kennistoets is hieronder als pdf-bestand te downloaden om vooraf de vragen te kunnen bestuderen. Het invullen en opsturen van de toets is voorbehouden aan abonnees en kan alleen online via de knop ´Kennistoets maken´ op de website. Na het inloggen komt de knop ‘Maak een kennistoets’ in beeld. Kies uit de lijst de kennistoets die u wilt maken. Een eventueel ´onvoldoende´ of gemiste kennistoets is binnen 1 jaar over te maken. De kennistoets van deze maand (ID nummer KRT/KRM 109358) bestaat uit:
De vragen 1, 2, 3, Bij het artikel van Geel WF van, Barkhuysen R, Maal TJJ, Weijs WLJ, Bergé SJ, Merkx MAW. Sclerosering van lymfangiomen in het hoofd-halsgebied: evaluatie door middel van stereofotogrammetrie.
De vragen 4, 5, 6, Bij het artikel van Gambon DL, Brand HS, Veerman ECI. Risico van erosie door dranken in schoolkantines.
De vragen 7, 8, 9, Bij het artikel van Winkelhoff AJ van. Proefschriften 25 jaar na dato 31. Zwartgepigmenteerde mondbacteriën in humane mondinfecties.
De correcte stellingen en het resultaat van de toets zijn direct te zien. Inzenders die minstens 7 van de 9 stellingen correct hebben gekozen, ontvangen per e-mail een op naam gesteld certificaat.